İş Bankası Emeklilik Maaşını Getirene Dev  Promosyon

İş Bankası Emeklilik Maaşını Getirene Dev Promosyon

Bankalar emekli maaşı ile ilgili olarak çalışmalarından büyük bir hızla devam ediyor. Bankalar promosyon aracılığıyla emeklilerin maaşlarını kendi bankalarından almasını sağlamaya çalışıyor.

İlk zamanlarda 500 TL gibi oldukça düşük seviyelerde bir promosyon miktarı ile emeklilere bankalarına transfer etmek isteyen bankalar son zamanlarda oldukça büyük yatırımlar yaparak bu miktarları yükseltmiş durumda. 2.500 TL'ye kadar verilebilecek olan promosyon imkanı aynı zamanda İş Bankası tarafından sunuluyor.

Emeklilerin almış olduğu maaş da doğru orantılı olarak promosyon vermeyi planlayan İş Bankası oldukça büyük bir kampanya sunuyor. 8 Kasım ile 31 Kasım arasında İş Bankası'na maaşını taşımakta olan vatandaşlara 2000 tl ye kadar promosyon anında iade edilecek. Böylece bir sene boyunca bankanın herhangi bir bankaya transfer olmaması halinde bu ücretler ek olarak hesapları aktarılacak tüm bunların yanı sıra maaş durumuna göre emeklilerin ikramiyesi sağlanacak. 1500 TL gibi bir miktarda maaş almakta olan vatandaşlara 1750 TL 1.500 TL ile 2000 TL arasında maaş almakta olan vatandaşlara bu miktar 18 75 TL olarak verilecek tüm bunların yanı sıra 2500 TL ve üzerinden maaş alan vatandaşların izi 2.000 TL'ye kadar promosyon almaları mümkün.

Uzmanlar diğer bankaların vermiş oldukları emekli promosyonu ile İş Bankası tarafından sunulmuş olan emekli biraz inovasyonunun kıyaslanması durumunda oldukça büyük bir fark olduğunu söylediler. İş Bankası tarafından soğumuş olan promosyon diğer bankalar tarafından sunulan imkanlardan çok daha ileri seviyede.

İş Bankası tarafından 8 Kasım-31 Aralık tarihleri arasında İş bankası ile 2 bin TL’ye kadar promosyon alma hakkı tanımlanacağı duyurusu yapıldı. Bankaların sunduğu 8-31 Aralık 2021 tarihlerinde geçerli kampanya ile Emekli maaşlarını taşıyanlar içerisinde 1500 TL ye kadar maaş alanlara 1.750 TL, 1.500 ile 2.000 TL arası emekli maaşı alanlara 1.875 TL promosyon ödeneceği bildirildi. Bunun yanında 2.500 TL üzerinde maaş alanlara ise 2.000 TL nakit promosyon ödemesi yapılacak.

Kart için de Ek Ücret Ödenmeyecek

Bankanın yaptığı açıklamaya göre promosyon ödemesi olunacağına SGK emekli maaşını İş Bankası’na getirenler, ek kartları ve Maximum Kart için ek bir ücretin ödenmeyeceği gözler önüne serilmektedir. Emeklilerin İş Bankası şubelerine başvuru yapan insanlara kolay bir şekilde promosyon başvuru ve maaş taşıma işlemlerini yapıp, avantajlı promosyon ödemelerinden yararlanabilmesi ortaya konulmaktadır. Müşteriler İnternet Şubesinden veya Telefon Şubesi ile emekli maaşını İş Bankası’na taşıyıp promosyon başvurusu yapıldığı görülür.