Iyzilink Kredi Kartına Taksit Yapar Mı?

Iyzilink Kredi Kartına Taksit Yapar Mı?

Iyzilink kredi kartına taksit yapar mı? Konusunda en fazla merak edilen konular arasında görmekteyiz. Bizde bu konuda yaptığımız araştırmaları sizlere sunmak istedik.

Iyzilink kredi kartına taksit yapar mı? Konusundan bahsetmeden önce iyzilink nedir konusundan bahsetmek istiyoruz. İyzilink; iyzico şirketi tarafından sunulan bir link ödeme alma sistemi olarak piyasada yer almaktadır. İyzilink sayesinde ister kurumsal satıcısı olsun ister bireysel satıcı yalnızca birkaç basit adım ile birlikte ödeme almanızı sağlayan güvenli bir sistemdir. Aynı zamanda bir diğer özelliliği ise oluşturulan bağlantıyı müşteriler ile paylaşması ve kısa sürede online ödeme alınabilmesidir. İyzilink aslında kısaca tanımlanacak olursak sanal ortamda ödeme almak ve yapmanın kolay yolu olarak tanımlayabiliriz.

kk3.jpg

Iyzilink Nasıl Bir Sistemdir?

İıyzilink nasıl bir sistemdir? İşleyişi nasıldır? Gibi konular dijital platformlarda oldukça bir tartışma konusudur.

İyzilink nasıl bir sistemdir? Ne kadar güvenlidir? Gibi sorular kişilerin kafalarının karımasına ve daha fazla araştırma yapmalarına yönlendirmektedir. İyzilink eğer internet üzerinden ürün satışı yapıyorsanız siz de İyzico üzerinden bir hesap oluşturabilme şersine sahip olabilirsiniz. Daha sonra sattığınız ürüne ait görseller ekleyerek sonrasında müşterinize oluşturulan linki göndermenizde mümkün olmaktadır. Çünkü İyzilink ile ödeme almak ve ödeme yapmak bu kadar kısa sürede gerçekleşmektedir. İşte bu da akıllara bu sistemin ne kadar güvenli olup olmadığı konularını akıllara getirmektedir.

Iyzilink Çalışma Sistemi Hakkında

İyzilink çalışma sistemi hakkında merak edilenleri kısa ve özlü bir şekilde toparlamaya çalıştık.

İyzilink çalışma sistemi hakkında; kolay kullanım sağlayan yapısı ve içeriğinde yer alan basit ödeme seçenekleri ile herkesin rahatlıkla kullanabilmesini sağlayan bir yapı ile çalışma sistemi yapılmıştır. Bu sistem her şeyden önce son teknolojik güvenlik sağlayan ve gerekli önlemleri alan bir sisteme sahiptir. Bu yüzden bu sistemi kullanırken herhangi bir aksilik ya da olumsuzluk yaşamadan sistemin kullanılması sağlanır.

Bu sistemin güvenli olmasının bir nedeni de yalnızca İyzilink ile sanal ödeme linki oluşturarak ödeme alabilir veya oluşturulan link üzerinden ödeme yapabilme şansına sahip olursunuz. Bu sistemde işin en güzel yanı ise sosyal medya veya diğer platformlardan bu linki paylaşarak, ödeme alma yöntemi oluşturabilirsiniz. Hem böylelikle tüm ödeme işlemlerinizi güvence almış da olursunuz. Eğer bu ödeme sistemine dâhil olmak istiyor iseniz kolay ve güvenli yapmanız gereken tek şey sadece link oluşturmak olacaktır.

Iyzilink ve Komisyon Sistemi

İyzilink ve komisyon sistemi yani kredi kartı kadar komisyon var mı? Gibi konular bu platform için merak edilenler arasındadır.

iyzico-iyzilink.jpg

İyzilink ve komisyon sistemi tahmin edileceği gibi diğer tüm ödeme sistemlerinde olduğu gibi komisyon alınmaktadır. Bu komisyon oranları değişebilmektedir. Komisyon oranları konusunda rakam verecek olursak kurumsal satıcılar tarafından gerçekleştirilen her işlem için %2,29’dan başlayan komisyon oranları alınmaktadır. Bunun dışında ve 0,25 TL işlem ücreti de alınmaktadır.

Editör