TEB SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEB SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İhtiyacınız olduğu anada bankalardan kredi başvurusuna bulunmak giderek kolaylaşmaktadır. TEB SMS ile kredi başvurusu nasıl yapılır? Konusu hakkında bilgi vermek istedik.

TEB Sms ile kredi başvurusu nasıl yapılır? Kredi başvurusu için sadece ses yeterli midir? Konularına açıklık getirmek için aklınıza takılan sorulara cevap bulacağınız bir yazı hazırladık. Günümüz dijital ve teknoloji çağında artık paraya ihtiyacınız olduğunda bankaya kadar gitmenize gerek kalmadan kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Artık kredi başvuruları için günlerce beklemek zorunda değilsiniz. Çünkü artık ihtiyacınız olan tutara başvurmak için yalnızca bir tek sms yeterli olmaktadır. Peki, TEB bankasına sms göndermek için neler yapmalıyız? Kısaca anlatmaya çalışalım.

TEB Şubesine Gitmeden SMS ile Kredi Başvurusu

TEB şubesine gitmeden sms ile kredi başvurusu yapmak isteyenlerin mutlaka yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Bu satırlarda nasıl bir işlem yapmanız gerektiğini sıra ile belirteceğiz.

TEB şubesine gitmeden sms ile kredi başvurusu yapmak için öncelikle kimliğinizi mutlaka yanınızda bulundurmalısınız. Daha sonraki aşama ise TEB bankasının hangi numarasını kullanarak sms atacağınızı bilmeniz gerekir. Bu bilgileri edindikten sonra yapılacak işlemler oldukça kolaydır. Telefonunun sms bölümünü kullanabilen her birey sms ile kredi başvurusu yapabilir. Şimdi sıra ile neler yapacağınızı anlatalım.

  • İlk olarak telefonunuzun sms bölümüne girerek mesaj kısmına TC kimlik numaranızı yazarak TEB bankasının belirlediği 4466 numaraya sms atmanız yeterlidir.
  • Bu numaraya sms atmanız sonucunda kredi ile ilgili talebiniz hakkında olumlu ya da olumsuz olarak en kısa zamanda sms ile cevap verilecektir.
  • Bu işlemlerin hiç birisi için banka şubenize gitmenize gerek yoktur.

TEB Sms Kredi Başvuru Limitleri

Sms ile kredi başvurularında belirli limitler vardır. TEB Sms kredi başvuru limitleri hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak istiyoruz.

TEB sms kredi başvuru limitleri sms ile başvurularda belirli miktarlarda belirlenmiştir. TEB bankası sms ile yapılan başvurularda maksimum limiti 12.500 TL olarak belirlemiştir. Pratik kredi en az başvurma limiti ise 1000 TL olarak belirlenmiştir. TEB pratik krediye başvuru yapmak için TC kimlik numarası boşluk bırakarak 4466’ya sms atmanız yeterlidir. Kredi başvurunuzun sonucu o gün içinde hatta dakikalar sonra cebinize sms olarak gelecektir. Eğer cevap olumlu ise en yakın TEB bankası kredi için şubeniz sizi görüşmeye çağıracaktır.

TEB Sms Kredi Başvuru Evrakları

TEB sms ile başvuru yaptıktan sonra sonuç eğer olumlu ise TEB sms kredi başvuru evrakları konusunda kişilerin kafasında bazı sorular olabilir.

TEB sms kredi başvuru evrakları arasında başvuru esnasında da kullandığınız TC kimlik numarası bulunan kimliğiniz istenecektir. Sms gönderdiğiniz krediniz onaylandığında ilk olarak çağrıldığınız TEB bankası şubesi ziyareti yapmanız gerekir. Bankanız sizden kimliğiniz dışında son aylara ait maaş bordrosunu da talep edecektir. Diğer bilgileriniz bankada mevcut ise duruma göre başka bir belge istenmeyebilir.

Editör