Vakıfbank Bankası EFT Saatleri

Vakıfbank Bankası EFT Saatleri

Vakıfbank müşterileri EFT yapmak için hafta içi 09:00 ile 17:00 saatleri arasında Vakıfbank şubesine giderek ya da internet ve mobil bankacılık üzerinden para transferi yapabilir.

Vakıfbank Bankası EFT saatleri 09:17 ile 17:00 saatleri arasında yapılan bir işlemdir. Hafta sonları EFT yapılamadığı için yalnızca hafta içi belirli saatler diliminde para gönderebilirsiniz. Aynı zamanda "Geç EFT" işlemleri, iş günü içerisinde 16:00-17:15 saatleri arasında yapılmaktadır. Vakıfbank müşterileri istedikleri EFT'leri aşağıda belirtilen yerlerden kolayca yapabilir.

1200x627-vakifbank-destek-kredisi-basvuru-sorgulama-ekrani-vakifbank-bireysel-temel-ihtiyac-destek-kredisi-basvurusu-yap-1589952570567.jpg

l Vakıfbank şubeleri

l Mobil Bankacılık Uygulaması

l VakıfBank İnternet Bankacılığı

l Vakıfbank ATM

l Çağrı Merkezini arayarak (0850 222 0 724)

Vakıfbank müşterileri istedikleri zaman düzenli EFT talimatı verebilir. Bunun için Vakıfbank'ın web sitesini ziyaret edebilirsiniz. EFT işlemleri Merkez Bankası tarafından onaylandığı için bu saatler arasında yapılmaktadır. Aynı zamanda her bankanın EFT saati farklıdır. Bir bankadan başka bir bankaya para göndermeye EFT denir. Sizde Vakıfbank müşterisiyseniz EFT saatleri içerisinde para gönderebilirsiniz.

Haftasonu EFT Yapılır Mı?

Vakıfbank, müşterileri için çeşitli fırsatlar sunuyor. Bunlardan biri de haftasonu EFT işleminin yapılabilir olmasıdır. Fakat haftasonları EFT yaparken aynı bankalar arası yapılmaktadır. Aslımda bu her banka için geçerlidir. Eğer Vakıfbank müşterisiyseniz ve farklı bir bankaya EFT yapacaksanız işleminizi hafta içi yapmalısınız. Bunun yanı sıra Havale işleminde herhangi bir saat yoktur. Günün her saati hem hafta içi hem de haftasonu dilediğiniz zaman yapabilirsiniz. Fakat EFT yapacaksanız 09:00-17:00 saatleri arasında yapmış olmanız gerekiyor.

2621672-620x410.jpg

Vakıfbank müşterileri EFT işlemini haftasonları ya da resmi günlerde ve tatil günlerinde yapacak ise para karşı tarafa ulaşmaz. Dolayısı ile "GeÇ EFT" olacaktır. Geç EFT olduğunda her banka ekstra ücret almaktadır. Bu yüzden para transferinizin sorunsuz bir şekilde ulaşması için EFT saatleri içerisinde gönderim yapmalısınız. Vakıfbank EFT işlem süresi 5-10 dakikadır. Ancak bankanın yoğunluğuna bağlı olarak 30 dakika sürebilir. Eğer işleminizde gecikme olur ise Vakıfbank Müşteri Temsilcisi ile görüşme yapabilirsiniz. Vakıfbank Müşteri Temsilcisine 0850 222 0 724 numaralı hattan kolayca ulaşabilirsiniz. EFT işleminiz ile ilgili sormak istediğiniz her konuda yardım alabilirsiniz.

Editör