İzmir Enternasyonal Fuarı'nda Volkan Konak rüzgarı

İzmir Enternasyonal Fuarı'nda Volkan Konak rüzgarı

İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamında düzenlenen Çim Konserleri'nin dördüncü konuğu, Karadeniz müziğinin sevilen ismi Volkan Konak oldu.

ANKA Haber Ajansı - İzmir'de 92'inci kez kapılarını açan Enternasyonal Fuarı kapsamında her yıl birbirinden ünlü isim sahne alıyor. Bu yıl Simge Sağın, Teoman ve Serdar Ortaç'ın ardından Çim Konserleri'nin dördüncü konuğu Volkan Konak oldu.

Konser alanında toplanan binlerce kişi, Volkan Konak'ın sevilen şarkılarını hep bir ağızdan söyledi. Volkan Konak, yaklaşık iki saat süren konserde sevenleriyle sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

Konser sonunda sevenlerine teşekkür eden Volkan Konak, "Türkiyemin ve İzmirimin güzellikleri, omuzları üzerinde baş taşıyan birey olmuş asil insanlar, şehre, şıha, ağaya maraba olmayan asil insanlar, siz olduğunuz sürece bu dünya ve bu Türkiye daha güzel, dürüst, asil, uygar insanlara selamlar olsun" dedi.

Çim Konserleri'nde yarın (5 Eylül) Sibel Can, 6 Eylül Yüzyüzeyken Konuşuruz, 7 Eylül Funda Arar, 8 Eylül Athena, 9 Eylül Tan Taşçı ve 10 Eylül'de ise Haluk Levent sahne alacak.