Kahreden haber geldi maalesef kaybettik…

Kahreden haber geldi maalesef kaybettik…

Gelen bilgilere göre, Sincan Beyobası Mahallesi’ndeki ev yangının söndürmeye çalışırken rahatsızlanan itfaiye eri Bayram Koç, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden acı haber geldi. Ankara’nın Sincan Beyobası Mahallesi’nde yaşanan yangın sonrası bölgeye Ankara Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Temelli ve Polatlı istasyonu ekipler ulaştı. Ekipler, bölgedeki tek katlı müstakil evin yangınına müdahale etti.

Yangının söndürülmesinden hemen sonra olay yerinde rahatsızlanan Temelli İstasyonu’ndaki görevli itfaiye eri olan Bayram Koç, acilen hastaneye kaldırıldı. Bayram Koç’a hastanede yapılan uygulamalara rağmen kurtarılamadı. Koç’un geçirdiği kalp krizi sebebi ile hayatını yitirdiği belirtildi.

itfaiye-t6ak-cover-jpg.webp

Mansur Yavaş: ‘Açımız Çok Büyük’

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda olay hakkında bilgi verdi. Yavaş, itfaiye erinin hayatını kaybetmesinden kaynaklı oldukça üzgün olduğunu belirtirken olayla ilgili olarak bilgi verdi. Yavaş, şunları söyledi:

‘’Temelli İstasyonumuzda görevli mesai arkadaşımız Bayram Koç, Sincan’daki bir yangına müdahale esnasında fenalaştı ve hastaneye kaldırılırken yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Acımız çok büyük. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesi ve itfaiye camiamıza başsağlığı dilerim.’’

Editör