Kocaeli'de trafik kazası geçiren Metin Uca'nın sağlık durumu nasıl

Kocaeli'de trafik kazası geçiren Metin Uca'nın sağlık durumu nasıl

Televizyon programcısı, sunucu ve gazeteci Metin Uca, Bursa'da bir etkinlik için seyahat ederken Kocaeli'nin Dilovası ilçesinde trafik kazası geçirdi.

Kocaeli'nin Dilovası ilçesinde araç kullanırken bir rahatsızlık sonucu trafik kazası geçiren tanınmış televizyon programcısı, sunucu ve gazeteci Metin Uca, sağlık durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Uca'nın yaşadığı olay sonrası Twitter hesabından yaptığı açıklamaya göre, kendisi Dilovası oksijen çıkışında aracını kontrol edemeyerek ağaca çarptı.

Uca kaza sonrası sağlık durumuna ilişkin X Twitter hesabından şu açıklamayı yaptı: "Sevgili dostlarımız Bursa’da bir etkinlik için menajerim sevgili Kübra Kalem Baykara ile çıktığımız yolda Dilovası oksijen çıkışında kendimden geçmem sonucu ağaca vurarak durabildim. Hastanede ilk yapılan tetkikte boyun şah damarımın her ikisinin de tıkalı olduğu ve onun yarattığı durum nedeniyle kazanın ortaya çıktığınıöğrendim. Kartal Lütfi Kırdar Eğitim Araştırma Hastanesi Nöroloji Yoğun Bakım İnme Merkezi’nde bir hafta boyunca tedavi altında olacağım… Pıhtıların eritilmesi ve tıkanıklığın giderilmesine çalışılacak. İlginiz için teşekkürler. Hızla iyileşip aranıza döneceğim."