Salgını ve Yangınları Bildi! Baba Vanga’nın Yeni Kehanetleri!

Salgını ve Yangınları Bildi! Baba Vanga’nın Yeni Kehanetleri!

25 yıl önce hayatını kaybeden kahin Baba Vanga’nın kehanetleri gerçekleşemeye devam ediyor. Vanga’nın yeni kehanetlerine göre insanlığı iyi şeylerin beklediğini söylemek pek mümkün değil.

Ünlü kahin Baba Vanga’nın kehanetleri gerçekleşmeye devam ediyor. Kimileri bu kehanetleri ürkünç bulurken, kimileri de geçmişte gerçekleşen kehanetlerden ders çıkarılması gerektiğini düşünüyor. Peki, Baba Vanga’nın 2021 yılı kehanetlerinde neler var? İşte merak edilen sorunun yanıtı…

438381-1551725425.jpg

Felaketler Devam Ediyor

2020 yılı oldukça zor bir yıl olmuştu. Koronavirüs salgınından dolayı insanlar aylarca evlerine kapanmak zorunda kalmışlardı. 2021 yılının büyük bir bölümü de geride kaldı ancak salgın hastalık hala devam ediyor. Ayrıca depremler ve orman yangınları insanlığı büyük bir sınava tabi tutuyor.

Baba Vanga, 2021 yılında da insanlığın felaketlerden çok çekeceğini dile getiriyor. 2021 için, ‘Zor zamanlar gelecek, dünya çok acı çekecek. Büyük felaketler yaşanacak. İnsanların bilinci değişecek, inançlarıyla ayrılacaklar.’ dedi.

Vanga’nın tahminlerinde bir ejderhadan bahsettiği, bu ejderhanın dünyanın süper gücü olmak için mücadele eden Rusya, Hindistan ve Çin olabileceği düşünülüyor. 2021’de bu ejderhanın dünyayı ele geçireceğini, kansere çare bulunacağını ve trenlerin uçacağını söylemiş. İnsanlar dünyayı ele geçirecek olan ejderhanın Çin olabileceğini düşünüyor.

Dünya Dinlenecek

Baba Vanga, dünyanın tüm olumsuzluklara rağmen dinleneceğini söyledi. Petrol üretiminin duracağını ve dünyanın dinlenmeye geçeceğini, güneş enerjisi ile çalışan trenlerin gökyüzünde olacağını ifade etti.

Bulgar sporcu Neshka Stefanova Robeva, vefat etmeden önce Baba Vanga ile tanıştığını ve Vanga’nın koronavirüs salgının bildiğini söylüyor.

8abacac5868104e9-1607967134-1607967141.jpg

Vanga’nın diğer kehanetleri:

*2021: Dünya’nın yörüngesinde kayma meydana geliyor.

*2025: Avrupa’nın nüfusu hala düşük.

*2028: Keşfedilen enerji türlerine bir yenisi daha ekleniyor. Açlık seviyesi ise azalıyor.

*2033: Hali hazırda erimeye devam eden buzulların erime hızı giderek artıyor, buna bağlı olarak okyanusların su seviyesi artıyor ve liman kentleri için tehdit artıyor.

Editör