Like A Surgeon Yüz Serumu

Like A Surgeon Yüz Serumu

Sağlıklı ve parlak bir cilt için özellikle belli bir yaştan sonra kullanılması gereken kozmetik ürünleri bulunuyor.

Yaş ilerledikçe kullanılması gereken ürünlerden bir tanesi de anti aging ürünlerdir. Bu noktada çok farklı markaların çok farklı ürünleri vardır. Dahası bunlar farklı forumlarda insanların karşısına çıkar. İş de o ürünlerden bir tanesi de Like A Surgeon Yüz Serumu. Ürün adından da anlaşılacağı üzere serum formunda olan bir üründür. Evolvy Natural Skincare markası tarafından satışa sunulan bir üründür.

laradevganmd-desktop-2000px.jpg

Like A Surgeon Yüz Serumu Neden Farklı?

Like A Surgeon Yüz Serumu pekçok yönü ile benzer diğer ürünlerden en önemli farkı bilimsel yaklaşım ile üretiliyor olmasıdır. Bunun yanı sıra yüz için serum grubunda tamamen doğal olan bir üründür. Dermokozmetik olan bir üründür. Paraben, parfüm ve alkol içermez.

Serum formunda olduğu için çok daha etkili olan bir üründür.

Doğal Yüz Serumu Ne İşe Yarar?

Like A Surgeon Yüz Serumu 30 yaş üzeri kadınlar için ideal olan bir üründür. Cildi yeniler. Cilt bariyerini güçlendirir. Cildin koyu tonunu açar. Cildin yaşlanma belirtileri ile etkin bir biçimde savaşır. Cildi nemlendirir. Pürüzsüz ve kusursuz bir biçimde görünmesini sağlar. Ciltte ortaya çıkması muhtemel sarkmaların önüne geçer. Cildi olduğundan daha genç gösterir.

Like A Surgeon Yüz Serumu Kullanım Biçimi

Like A Surgeon Yüz Serumu geceleri akşam yatmadan önce kullanılan bir üründür. Tek başına değil, ürünü tamamlayan gece kremi ile birlikte kullanılması tavsiye edilir. Cilt temizlendikten sonra başka bir ürün kullanılmadan önce yüz ve boyun bölgesine sürülür. Sonra cilde iyice yedirilir. Bu üründen sonra yüz ve boyun bölgesine anti aging krem uygulanır.

Ürünün Saklanma Koşulları

Bu çok özel yüz için serum ağzı kapalı bir biçimde son kullanma tarihine kadar oda sıcaklığında güneşten uzak kalarak saklanabilir. Açıldıktan sonra 18 ay içinde tüketilmesi gerekir.

yuz-serumu-nedir-nasil-kullanilir-4.jpg

Ürünün Bileşenleri

Günlük (Frankincence) Esansiyel Yağı, E vitamini Hodan Yağı, Lavanta Esansiyel Yağı, Vetivert Esansiyel Yağı A vitamini, Üzüm Çekirdeği Yağı, Argan Yağı, Ayçiçek Yağı, Jojoba Yağı, Hindistancevizi Trigliseriti,Shea Butter, Itır Esansiyel Yağı, Paçuli Esansiyel Yağı, Limon Kabuğu Esansiyel Yağı,Tatlı Portakal Esansiyel yağı, yüz bakım serumu ana bileşenleridir.

Editör