Mutlaka Denemeniz Gereken Nail Art Trendleri!

Mutlaka Denemeniz Gereken Nail Art Trendleri!

Nail art trendleri 2021 yılında da ilgi çekmek isteyenlere hitap edecek çok sayıda seçenekle karşımıza çıktı.

Nail Art trendleri 2021 yılında da fark yaratmak isteyenlerle birlikte ön plana çıktı. Birçok stilin öne çıktığı bu tasarımlarla tırnaklarını renklendirmek isteyenler son derece değişik modellerle tırnak süslemesi yapabilir. Özellikle rengarenk tırnaklardan hoşlananlar için çok sayıda alternatif bu sezon gündemden düşmeyecek gibi görünüyor. İşte bu sezon mutlaka denemeniz gereken nail art trendleri!

nail-art-trendleri-80109-6062018112659.jpg

1. Batik Tırnaklar

2020 yılındaki batik eşofman takımları ve sewatshirt modellerine bir de tırnaklar eklendi. DIY önerilerini inceleyenler için çok sık karşılaşılan bu desenleri yaratmak ve ilgi çekecek kıyafetlerle uyumlu bu tasarımları tırnaklarda taşımak son derece moda oldu. Batik tırnaklar nail art uygulaması olarak listemizin bir numarasındadır.

2. Satranç Damaları

Satranç damaları şeklindeki tırnaklar da son derece moda oldu. Özellikle dizilerin etkisiyle başlayan bu akım kıyafetlerden tırnaklara kadar taştı.

3. 70’ler Etkisi

70’lerin esintilerinden olan nail art 2021 modasının beğeni kazanan tasarımlarından biri haline geldi. Turuncu ve toprak tonlarıyla ilgi çeken bu ürünler 70’lerin modası olarak fark yaratacak tasarımları öne çıkarmıştı. Tırnaklarda da aynı renklerin etkisini göreceğiz.

4. Vahşi Desenler

Leopar ve zebra gibi vahşi desenlerin de tırnak dekorasyonunda sık sık görüldüğü dikkat çekti. Özellikle vahşi desenlerle öne çıkan tasarımları tercih edebilirsiniz.

5. Deep French

French uygulamasını tırnak uçlarına değil diplerine uygulamayı deneyin. Sonrasında da farklı renk stillerini öne çıkarın.

6. Renkli Geometrik Desenler

Rengarenk tırnaklarınızı geometrik desenlerle süsleyerek nail art stilleri konusunda fark yaratabilirsiniz.

7. Parlak Cam Deseni

Son derece özel olan bu ürünler Sindirella’nın cam pabuçları gibi cam görünümlü tırnaklar yaratabilmektedir.

8. Logo

Sevdiğiniz bir markanın simgesini tırnaklarınızda taşımaya ne dersiniz?

9. Soyut Çizgiler

Değişik geometrik desenlerle tırnaklarınıza hayat verebilirsiniz. Burada renk seçiminde tamamen özgür olacaksınız.

sonbahar-nail-art-trendleri-640x420.jpg

10. Pasteller

Psycdelik pastelleri de mutlaka denemelisiniz. Pastel renkli tırnaklarla nail art sanatı gerçekten de doruklara ulaşacak bir tarz yaratacaktır.

Editör