Ayşe Çağla Altunkaya Fotoğrafta Hamile Gibi Çıktı! Acun Ilıcalı Baba mı Oluyor?

Ayşe Çağla Altunkaya Fotoğrafta Hamile Gibi Çıktı! Acun Ilıcalı Baba mı Oluyor?

Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Ayşe Çağla Altunkaya'nın spor yaparken ki fotoğrafı çok konuşuldu. Göbeği belirgin bir şekilde gözükmekteydi ve bu durum takipçilerinin dikkatini çekti. Ayşe Çağla Altunkaya hamile mi? Acun Ilıcalı ne açıklama yaptı?

Acun Ilıcalı, başarılı girişimleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Ancak ünlü isim şu sıralar babalık iddiasıyla gündeme geldi. Kendisinin baba olacağı ve sevgilisinin hamile olduğu iddia edildi. Peki bu gündem nasıl ortaya çıktı? Her şey, Ayça Çağla Altunkaya'nın paylaştığı bir fotoğraf üzerinden gelişti. Genç ismin spor yaparken çekindiği fotoğrafta göbeği çıkmıştı. Şaşırtıcı şekilde çıkan göbekten sonra herkes Ayça Çağla Altunkaya'nın hamile olup olmadığını merak etti. Bu konuyla ilgili Acun Ilıcalı'dan da bir açıklama beklendi. Eğer ünlü isim gerçekten de hamile ise magazin dünyası yerinden oynayabilir.

Ayça Çağla Altunkaya Hamile mi?

Göbeğinin belirgin şekilde ortada olması sonrasında Ayça Çağla Altunkaya'nın hamile olduğu iddia ediliyor. Ancak kendisinden henüz açıklama gelmiş değil. Fiziğinin düz olduğu bilinen ve fazlalığının olmadığı da görülen ünlü ismin bir anda göbekle fotoğraf çekilmesine şaşırıldı. Bunun yanı sıra Acun Ilıcalı'nın bu ani gelişmeyle ilgili ne diyeceği merak konusu oldu.

acuns.jpg

Acun Ilıcalı Ne Söyledi?

Acun Ilıcalı'nın pek çok proje ile meşgul olmasından ötürü henüz bu soruya bir yanıt vermeyeceği düşünülüyor. Ancak önümüzdeki günlerde kendisi de konudan haberdar olur ise aydınlatma maksatlı bir yazı paylaşabilir. Eğer Ayça Çağla Altunkaya hamile olsaydı kendisi bu haberi bizzat paylaşırdı. Paylaşmadığına göre hamile olma ihtimali oldukça düşük gözüküyor. Yine de her türlü sürprize açık olmak gerekiyor.

Acun'un 4 Kızı Bulunuyor

Acun, daha önce yapmış olduğu 3 evlilikten 4 kıza sahip. Kızlarının hepsiyle de güzel bir şekilde ilgilenen ünlü isim, evlatlarına verdiği değer ile de biliniyor. Her yaş grubundan çocuğu olan ünlü isim tekrardan baba olur ise neler yaşanır merakla bekleniyor. Kendisi böyle bir gelişmeyi duyurmasa bile en azından sevgilisinin duyurması beklenirdi. Bu nedenle ihtimalin çok düşük olduğunu tekrardan belirtelim. Acun Ilıcalı, pek çok programın telif hakkını aldı ve yıllardır Türkiye'de birbirinden güzel programlar yapıyor. Hal böyle olunca ünlü isim Türkiye'nin en bilinen iş insanları arasında.

Çağla'yı Seviyor

Acun Ilıcalı bir süre önce, Çağla ile olan ilişkisinden memnun olduğunu dile getirmişti. Bu açıklamasıyla da aralarındaki ilişkin ne kadar güzel gittiğini vurgulamış oldu. Kendisinin bu kadar üretken olmasında sevgilisiyle geçirdiği vaktin önemine dikkat çekiyor. Son yıllarda EXXEN gibi önemli bir projeyi hayata geçirerek adından söz ettirmeyi başarmıştı. Ayrıca Survivor'un yeni sezonları da çok izleniyor. Bunun gibi pek çok örnekte Acun Ilıcalı'nın ne kadar başarılı olduğu görülmekte. Futbol kulübü dahi satın alan ünlü isim, bu kulüple de harikalar yaratmak istiyor.