Ece Üner Programda Sinirlerine Hakim Olamadı! Kızı Kaçırılan Kadına Destek Oldu!

Ece Üner Programda Sinirlerine Hakim Olamadı! Kızı Kaçırılan Kadına Destek Oldu!

Ece Üner, bugün programda inanılmaz olayların yaşanmasını sağladı. Serap'ın kızı kaçırıldı ve Ece Üner bu olaya sert tepki gösterdi. Serap'ın eski eşine terbiyesizlik yapıyorsun diyerek çıkıştı. Serap, daha önce 5 saat boyunca işkence gördüğünü açıkladı.

Kanal D'nin yeni programı Ece Üner ile Susma'da ilginç anlar yaşandı. 23 yaşındaki kadın, eski kocası tarafından saatlerce işkenceye maruz bırakıldı. Üstelik 3 yaşındaki kızı da kaçırıldı. Kızının nerede olduğunu bilmeyen Serap Hanım, soluğu programda aldı. Ece Üner'den yardım istedi ve en kısa sürede kızına kavuşmak istediğini belirtti. Peki Serap'ın eski eşi Bayram kızını nereye götürdü?

Eski Eşi İşkence Yaptı!

Serap, Bayram'ın zorla evine girdiğini ve kendisine 5 saat boyunca işkence yaptığını belirtti. Kızını da arkadaşı aracılığıyla kaçırdığını söyledi. Bir gün ansızın kapısının çalındığını ancak kendisinin gelmeyeceğini düşünerek kapıyı açtığını söyledi. Bundan sonraki süreçte ise Bayram'ın Serap'a saldırdığı ve banyoda saatlerce işkence yaptığı iddia ediliyor. Serap, Bayram ile olan tanışıklığını da anlattı. Bayram'ın minibüs şöförü olduğunu ve sık sık denk geldiklerini söyledi. Daha sonra konuşmaya başladılar. Aralarındaki konuşma 2-3 hafta sürünce de Bayram Serap ile evlenmek istedi. 23 yaşındaki Serap'ın yaşadığı zorlukları duyanlar şok geçirdi. Genç kadının çocuğuna kavuşmak istemesinden ötürü devreye Ece Üner girdi.

eceunerr.jpg

Bayram Canlı Yayına Katıldı

Bayram, Ece Üner ile Susma programına katılarak hakkındaki iddialara cevap verdi. Eski eşine tokat attığını itiraf etti. Ancak yaptıkları için pişmanlık duymadığını söylemesi gerilimi artırdı. Ece Üner, programdan boyunca iyimser ve sakin tavırlarla konuşmaya çalıştı. Bayram'a karşı ters bir söz söylemedi. Ancak pişman olmadığına yönelik sözlerinden sonra terbiyesizlik yaptığını dile getirdi. Bayram, kızı vermeyeceğini beyan etmesiyle beraber devreye emniyet de girmiş oldu. Kanal D'de yayınlanan programda ne gibi gelişmeler yaşanacak merak ediliyor. Serap, kızına kavuşmak için elinden geleni yapacak. Ece Üner, destek olmak adına emniyet birimleri ile de irtibat halinde. Ekibi aracılığıyla da kendisinin bir şekilde bu sorunu çözmesi bekleniyor. Henüz yeni başlayan bir program olduğundan mevcut durumu açıklığa kavuşturması ve Serap'a kızını geri vermesi çok önemli. Ece Üner ve ekibi dur durak demeden çalışıyor.

Serap'ın Annesi Pişman!

Serap'ın annesi, Serap'a eski eşine bir şans daha vermesi gerektiğini söylediği için çok pişmanlık duymuş. Yayına bağlanan kadının sözleri çok duygusaldı. Kızına böyle bir tavsiyede bulunduğu için pişmanlık duyduğunu ifade etti. Bu sözlerden sonra programda ilginç anlar yaşandı. İzleyiciler göz yaşlarına hakim olamadı. Programın yeni bölümünde Serap ve kızı hakkında ne gibi gelişmeler yaşanacak göreceğiz. O vakte kadar bir gelişme yaşanır ise Ece Üner ile Susma programında hızlı bir şekilde detaya inilecektir.