Evlenmeye Hazırlanan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç Ayrıldı mı?

Evlenmeye Hazırlanan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç Ayrıldı mı?

Demet Özdemir Oğuzhan Koç arasındaki ilişkinin bittiği iddia ediliyor. Oğuzhan Koç sevgilisinden ayrıldı mı? Peki ikilinin arası neden bozuldu? Sosyal medyadan açıklama yapan Demet Özdemir, ayrılık iddialarına cevap verdi.

Geçtiğimiz günlerde birlikte görüntülenen ve aralarının oldukça iyi olduğu görülen Oğuzhan Koç Demet Özdemir çiftinden kötü haber geldi. Bir haber sitesinin iddiası doğrultusunda ikilinin ayrıldığı öne sürüldü. Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir ilişkisi neden bitti? Evlilik hazırlığı yapacakları gündeme gelmişti. Demet Özdemir'in kısmet diyerek geçiştirdiği o sorudan kısa bir süre sonra ayrıldıklarına yönelik bir haber ortaya atıldı. Demet Özdemir'in bu iddiadan sonraki açıklamaları ise daha fazla dikkat çekti. Demet Özdemir, yaptığı açıklamalarla hayranlarının kafa karışıklığını önlemiş oldu. Güzel ismin sade bir şekilde açıklama yaptığı görüldü. İşte Demet Özdemir Oğuzhan Koç ilişkisine dair detaylar...

Demet Özdemir'den Ayrılık Açıklaması!

Demet Özdemir, Oğuzhan Koç ile ayrılıp ayrılmadıklarına yönelik bir açıklama yaptı. Kendisi bu duruma bir açıklık getirmek istedi. Ayrılma haberlerinin doğru olmadığını söyledi. Kendilerinin dahi böyle bir gelişmeden haberleri yoktu. Hal böyle olunca ortaya atılan iddia da boş ve asılsız haber çıktı. İkilinin ilişkilerinde su sızmıyor. Araları oldukça iyi ve bu da hayranlarını mutlu ediyor.

demetozdemirrrr.jpg

Ne Zaman Evlenecekler?

Genellikle yaz aylarında yapılan düğünlerden ötürü bu sene evlenip evlenmeyecekleri merak edildi. Oğuzhan Koç, Demet Özdemir'e ne zaman evlenme teklif eder bilinmiyor. Bu tekliften sonraki süreçte ikilinin evlenmesi beklenmekte. İlişkileri boyunca herhangi bir kavga veya tartışma ile gündeme gelmediler. Her iki insan da oldukça nazik ve sakin karakterleriyle biliniyor. Hal böyle olunca aralarında tartışma yaşansa bile magazine yansıtmıyorlar. Özel hayatlarına değer verdikleri kesin bir gerçek. 3 Adam programı sunucularından yalnızca Oğuzhan Koç'un evlenmediği görüldü. İbrahim Büyükak ve Eser Yenenler'in evlendikleri biliniyor. Şimdi ise sıra Oğuzhan Koç'a gelmiş gibi duruyor.

Sosyal Medyadan Açıklamıştı!

Demet Özdemir, haklarında çıkan ayrılık haberlerine sosyal medyadan yanıt vermişti. Twitter hesabını aktif şekilde kullanan güzel oyuncunun bir yorum üzerine cevap verdiği görüldü. Yorumda ayrıldıklarına yönelik bir ifade yer alıyordu. Ancak Demet Özdemir konuyla ilgili "e bizim bundan haberimiz yok" cevabını verdi. Bu cevabın sonunda ikilinin ayrılmadığı anlaşıldı. Geçmiş zamanlarda da yine buna benzer ayrılık iddialarından bahsediliyordu. Ancak iddiaların asılsız çıktığı bir kez daha gözler önüne serildi. İkilinin önümüzdeki sene evlenmesi büyük olasılık. Çünkü evlilik konusunda hem Demet Özdemir'in hem de Oğuzhan Koç'un istekli olduğu hissedildi. Bu fikirlerini ne zaman eyleme dökecekleri konusunda bir kararsızlık hakim. Oğuzhan Koç, evlilik teklifi etmesi durumunda her şey daha da netleşecek. Ancak ünlü şarkıcı ve oyuncudan da bir hamle gelmiş değil.