Farah Zeynep Abdullah Serenay Sarıkaya'nın Rolünü Kaptı! Hangi Filmde Oynayacak?

Farah Zeynep Abdullah Serenay Sarıkaya'nın Rolünü Kaptı! Hangi Filmde Oynayacak?

Farah Zeynep Abdullah yeni film çekimlerine katılıyor. Başarılı oyuncu, rolü Serenay Sarıkaya'nın elinden aldı. Peki nasıl oldu da ünlü isim böylesine güzel bir projeyi kaptırdı? Herkes Serenay Sarıkaya'dan bir açıklama bekliyordu.

Masumlar Apartmanı dizisinden ayrılan Farah Zeynep Abdullah, hangi dizi veya filmle ekrana gelecek merak ediliyordu. Oyuncu, ayrılıktan sonra bazı izleyiciler tarafından ağır tepki görmüştü. Eleştiri yağmuruna tutulan ünlü oyuncu konuya açıklık getirmişti. Şimdi ise yeni projesi belli oldu. Başarılı ismin hangi filmde oynayacağı açıklandı. Oyuncu, Serenay Sarıkaya'nın oynamak üzere kabul ettiği filmde aynı rolü canlandıracak. Başrol karakteri artık Serenay değil Farah Zeynep olacak. Peki ünlü oyuncu neden başrol karakterini canlandırmaktan vazgeçti? Şaşırtıcı değişim nedeniyle izleyiciler detayları merak ediyor. Farah Zeynep Abdullah hangi filmde başrol karakterine hayat verecek? İşte detaylarıyla beraber yeni filme dair gelişmeler...

Bergen Filmi Başrolü Değişti!

Farah Zeynep Abdullah'ın Bergen filminde başrol oynayacağı açıklandı. Daha önce Serenay Sarıkaya ile anlaşılmıştı. Ancak oyuncu apar topar çekimler başlamadan projeden ayrılma kararı aldı. Eylül ayında başlayacak çekimlerle beraber Farah Zeynep Abdullah'ı yakın zamanda görebileceğiz. Bu nedenle çekimlerin bir an önce bitmesi önemli. Filmin vizyona gireceği tarih ile ilgili güncel açıklama yapılmadı. Bu konuda da bilgilendirici bir açıklama yapılması bekleniyor.

Serenay Sarıkaya Neden Ayrıldı?

Güzel oyuncunun film projesinden ayrılma nedeni de belli oldu. Kendisinin şu sıralar çok yoğun olmasından ötürü filme vakit ayıramayacağı öğrenildi. Oyuncunun farklı projelere yoğunlaştığı biliniyor. Hali hazırda devam eden reklam çekimleri de yoğunluğunu etkiledi. Farah Zeynep Abdullah'ın filme katılması gerçekten de tesadüf oldu. Oyuncunun başrolde oynayacağı beklenmiyordu.

farahh.jpg

Twitter'dan Duyurdu!

Farah Zeynep Abdullah, Bergen isimli şarkıcının fotoğrafını paylaşarak filme katıldığının müjdesini verdi. Böylelikle hayranları ve ünlü dostları tebrik yorumlarında bulundu. Oyuncunun kariyeri açısından önemli bir hamle olacağı kesin. Bu nedenle önümüzdeki aylarda filmin çekiminin tamamlanması ve yayın sürecine girmesi bekleniyor. Serenay Sarıkaya için de çok zor bir karar oldu. Çünkü ünlü isim uzun zamandır filmin çekilmesini bekliyordu.

Serenay Sarıkaya 2,5 Sene Bekledi!

Çeşitli nedenlerden ötürü çekimlerine bir türlü başlanamayan Bergen filmi, Serenay Sarıkaya'nın filmden ayrılmasına yol açtı. Ünlü oyuncu, 2,5 senedir çekimlerin başlamasını bekliyordu. Filmle ilgili hazırlıklarını sürdürüyordu ancak pandemi nedeniyle pek çok defa çekimler ertelendi. Üstelik bu süre zarfında oyuncunun farklı projelerde oynadığı da görüldü. Hal böyle olunca ister istemez zamanlamasını ona göre şekillendirdi. Filmle ilgili olumlu haber gelmemesinden ötürü son kararını verdi. Ünlü oyuncu hangi projede oynayacak hep beraber göreceğiz. Kendisinin programı doğrultusunda hangi dizide yer alacağı kesinleşecek.