Kibariye Konserde Eteği Kalkınca Eşinin Tepkisiyle Karşılaştı!

Kibariye Konserde Eteği Kalkınca Eşinin Tepkisiyle Karşılaştı!

Sanatçı Kibariye, konser esnasında eteğinin kalkmasıyla gündeme geldi. Eteğinin kalkmaması için şaşırtıcı bir çözüm yöntemi denedi. Eşi Ali Küçükbalçık'ın tepki gösterdiği öğrenildi. Bu yüzden hızlı bir şekilde pratik çözümle eteğin inmesini sağladı.

Kibariye, vermiş olduğu konserde rüzgarın azizliğine uğradı. Başarılı sanatçı, Kuşadası'nda bir otelde verdiği konserde ilginç anlar yaşadı. Havanın esintili olması nedeniyle sürekli olarak eteği kalkan ve eşinden de tepki alan Kibariye, farklı bir yöntem buldu. Eteğinin üstünü kapatması için ilginç bir çözüm denedi. Başarılı sanatçının şu sıralar magazin gündeminden düşmediği görülüyor. Çift hakkında çıkan aldatma iddiaları da gündeme bomba gibi düşmüştü. Daha sonra yaptığı açıklama ile bu meseleyi kamuoyuna açıklamayacaklarında karar kıldılar. Peki bugün Kibariye eteğiyle nasıl bir savaş verdi? Kibariye'nin yaşadığı zor anlar kameralara yansıdı.

Kibariye'nin Eteği Kalktı!

Konser verdiği ve parçalarını seslendirdiği esnada rüzgarın sürekli olarak eteğini kaldırması ünlü sanatçıyı da rahatsız etti. Kendisinin yanı sıra eşi Ali Küçükbalçık da tepkisini ortaya koydu. Bu durumu hızlı bir şekilde geçiştirmek isteyen Kibariye ise bambaşka bir yöntemle halletti. Kibariye'nin kullandığı yöntem pek çok kişinin garibine gitti.

Masa Örtüsünü Eteğine Bağladı!

Kibariye, masa örtüsüne sarıldı ve hızlı bir şekilde eteğine bağladı. Böylelikle rüzgar esse de esmese de herhangi bir sorun yaşamadı. Konserden sonra akıllara ikilinin yakın geçmişte yaşadığı bazı olaylar geldi. Ali Küçükbalçık'ın da dahil olduğu bazı olaylar ikilinin canını sıkmıştı. Ali Küçükbalçık, bir kadınla el ele yürürken görüntülenmişti. Kibariye'ye ise bu görüntüler üzerine ne düşündüğü soruldu.

kibariye.png

Kibariye: "Belki iş arkadaşıdır"

Kibariye'nin bu olaya yönelik tavrına ise çok şaşırıldı. Kendisi, gözüyle görmeden inanmayacağını belirtti. İş arkadaşı olabileceğini söyleyerek bu sorunu kendi içlerinde çözeceğini ifade etti. 24 yıllık evliliğini bir anda bitiremeyeceğini de ekledi.

"Kıskananlar çatlasın"

Öte yandan kendisi hakkında konuşanlar için ise "kıskananlar çatlasın" dedi. Birbirlerini sevdikleri için bu durumun üstesinden geleceklerini söyledi. Konuşarak halledeceklerini ve bunun hesabını elbette soracağını iletti. Kibariye, eşinin el ele görüntülenmesiyle ilgili söyledikleriyle şok etkisi yarattı. 60 yaşındaki sanatçının kendisinden 19 yaş küçük eşi ile ilgili söyledikleri hayranlarını da şaşırttı.

Konserlerine Devam Ediyor

Kibariye, hem tatil yapıyor hem de konser vermeye devam ediyor. Başarılı sanatçı, sesinin güzelliği ile Türkiye'yi dolaşmaya devam ediyor. Seslendirdiği parçalar ise dinleyicilerinin beğenisine sunuluyor. Kendisinin gençliğinden itibaren sahip olduğu ün ile sayılı sanatçılardan biri olarak gösterilmesi tesadüf değil. Ünlü isim konserlerine bir süre daha devam edecek. Eşi Ali Küçükbalçık ile olan münasebeti için ise herhangi bir detay aktarmadı. Kendisine sorulan soruları içtenlikle yanıtladı ve bu soruyu kendi içlerine çözecelerini belirtti. Özel hayat vurgusu yaparak konuşmayı noktaladı.