Levent Ülgen Hakkındaki Yalan Haberlere İsyan Etti!

Levent Ülgen Hakkındaki Yalan Haberlere İsyan Etti!

Levent Ülgen, sosyal medya hesabından hakkındaki yalan haberlere karşı tepki gösterdi. Kendisinin yüzünün yandığı iddia ediliyordu. Ancak paylaşılan fotoğrafın kendisiyle bir ilgisi olmadığı ortaya çıktı. Levent Ülgen sahte haberler için ne söyledi?

Başarılı oyuncu Levent Ülgen, son zamanlarda hakkında çıkan iddialara açıklık getirdi. Oynadığı dizi ve filmlerle adından söz ettire ünlü ismin bu tarz haberler karşısında sessizliğini bozduğu görüldü. Yalan yanlış haberlerle itibarının zedelendiği ve hayranlarının da endişelendiği belirtiliyor. Levent Ülgen, Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda tepkisini gösterdi. Youtube kanalının paylaştığı bir video, izleyenleri korkuttu. Çünkü Levent Ülgen'in bir kaza sonucu yüzünün neredeyse tamamının yandığını iddia ediyordu. Bir görselde kendisi yerine farklı bir insanın yüzü yanmış hali konuldu. Oyuncunun eski haliyle yeni haliyle kıyaslandı ve başına bir şey gelmiş gibi gösterildi.

Levent Ülgen Sert Tepki Gösterdi!

Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda tepkisini ortaya koyan başarılı isim, bu paylaşımdan sonra çok destek aldı. Çünkü paylaşılan video çok izlenmişti. İnsanlar ünlü oyuncunun başına bir şey geldi diye düşünmüştü. Fakat 1 hafta önce yayınlanan video ünlü oyuncunun yalanlaması ile haber değerini yitirdi. Magazin içeriği üretmek için bu tarz yanlış hareketlere kaçan pek çok site veya kanal, tepkilerin hedefi haline geliyor. İnsanları yanılttıkları için de Google ve YouTube'den ceza alıyorlar. İnsanlar, doğru bilgiye ulaşmak için magazin içeriklerinin doğruluğuna güvenmek istiyor. Ancak kimi zaman bazı haberlerin gerçeklikten oldukça uzak olduğuna rastlıyoruz. Bu tarz haber kanalları veya sitelerine karşı dikkatli olunması gerekiyor.

leventulgenn.jpg

Videoyu 600 Bin Kişi İzlemişti

Levent Ülgen'in kaza geçirdiği ve yüzünün yandığı iddia edilen video bir hafta içerisinde 600 bin izlenme aldı. Bu da demek oluyor ki yüz binlerce kişi bu yalan haberi gördü. Pek çoğunun da inanmış olacağını düşünürsek büyük bir sahtekarlığın ortada döndüğü söylenebilir. Levent Ülgen, ülke gündeminde bu kadar önemli sorunlar varken kendisinin kullanılarak yalan haberlerle gündeme getirilmesini hoş bulmadı. Fotoğraftaki kişiye de acil şifalar dileyerek üzüldüğünü dile getirdi. Ancak kendisi, hiçbir şekilde bu tarz olaylara malzeme olmayacağına yönelik kararlılığını gösterdi. En Son Babalar Duyar ve Akasya Durağı dizileriyle adından söz ettiren başarılı isim, eski ve yeni neslin sevdiği oyuncular arasında.

Yapılanın Ahlaksızlık Olduğunu Söyledi

Öte yandan Levent Ülgen, hakkında böyle bir paylaşım yapılmasının ahlaksızlıktan ibaret olduğunu söyledi. Kendisi oldukça haklıydı ve takipçileri de kendisine hak verdi. Ünlü ismi desteklediler ve böylesine bir günde hakkında yanlış haber yapılmasından ötürü söz konusu kanalı dava etmesi gerektiğini bile ifade ettiler. Ancak ünlü oyuncu bu konuyla ilgili yargı yolunu kullanır mı bilinmiyor. Kendisi söyleyeceğini söyledi ve bundan sonraki süreçte hukuki olarak hakkını arayacağı düşünülmemekte.