Meryem Uzerli, Yetenek Sizsiniz Türkiye'ye Katılacak mı? Acun Ilıcalı'dan Uzerli'ye Teklif!

Meryem Uzerli, Yetenek Sizsiniz Türkiye'ye Katılacak mı? Acun Ilıcalı'dan Uzerli'ye Teklif!

Meryem Uzerli, bir süredir Almanya'da yaşamaktaydı. Güzel oyuncu Yetenek Sizsiniz Türkiye'den teklif aldı. Acun Ilıcalı'nın çok istediği ünlü isim programa katılacak mı? TV8'de yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye programı için harekete geçildi.

Acun Ilıcalı, Yetenek Sizsiniz Türkiye programı için büyük çaba sarf ediyor. Yeni sezonda başlayacak programın jüri üyeleri şimdiden belli olmaya başladı. Beyazıt Öztürk'ün kadroda olması bekleniyordu ancak kendisi O Ses Türkiye'de jüri üyeliği yapıyor. Oradaki performansı da beğenildiği için muhtemelen yeri değişmeyecektir. Ayrıca geçtiğimiz günlerde b asın mensuplarının sorularını yanıtlarken de böyle bir ifade kullanmıştı. Programdaki jüri üyelerinin bir an önce açıklanması bekleniyor. Ayrıca O Ses Türkiye'de Hadise ve Ebru Gündeş'in olmayışı da izleyicileri biraz üzdü. Ancak ikili arasında yaşanan problemden kaynaklı bir daha birlikte aynı programda yer almaları da beklenmiyor. Dolayısıyla ikisiyle de yollar bir şekilde ayrıldı. Peki Yetenek Sizsiniz Türkiye için kiminle anlaşıldı? Programın, Acun Ilıcalı'nın TV8'deki favori programlarından biri olduğu bilinmekte. Bu nedenle özel bir isimle anlaşması muhtemel gözüküyordu. Fakat yapılan açıklama ile tüm gerçekler ortaya çıktı.

Meryem Uzerli Jüri Üyesi Olacak!

Acun Ilıcalı, sempatik hareketleri ve güzel yüzü ile tanınan Meryem Uzerli'nin jüri üyesi olmasını istedi. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması için jüri koltuğuna oturacak ilk ismin Meryem Uzerli olduğu açıklandı. Acun Ilıcalı da jüri olarak yer alacaktır. Ancak üçüncü isim için henüz bir açıklama yapılmadı. Meryem Uzerli'nin programa katılması reytingleri de artırabilir. Çünkü güzel oyuncunun geniş bir hayran kitlesi bulunuyor. Almanya'dan Türkiye'ye geri dönecek ünlü isim, artık program nedeniyle Türkiye'de yaşamaya devam edecek. Bir süredir Almanya'da ailesiyle beraber vakit geçiriyordu.

meryemuzerli.jpg

Yetenek Sizsiniz Türkiye Ne Zaman?

Öte yandan Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin ne zaman başlayacağı merak ediliyor. Sevilen programın Eylül aylarından itibaren başlaması muhtemel gözüküyor. Nedenine gelecek olursak sezonluk program tam da bu sıralarda ekrana gelmekte. MasterChef, O Ses Türkiye ve Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin yanı sıra Survivor'un da belirli zaman dilimlerinde yayınlandığı biliniyor. Bu 4 program da TV8 ve dolayısıyla Acun Ilıcalı için çok değerli. Reyting anlamında oldukça güzel sonuçlar veren programlardan biri.

Meryem Uzerli Programa Katılacak mı?

Meryem Uzerli'nin şu an için teklifi değerlendirme aşamasında olduğu belirtiliyor. Ancak teklife sıcak baktığı için yüksek ihtimalle Yetenek Sizsiniz Türkiye programında jüri üyesi olması muhtemel. Önümüzdeki günlerde kararını açıklayacağı öğrenildi. Kararını açıkladıktan sonra ise çekimler başlayacaktır. Son zamanlarda program, dizi ve film için çeşitli anlaşmalar yapan Acun Ilıcalı, gelecek seneye bomba gibi bir hazırlık yapıyor. EXXEN yayın platformu için de çalışmalarını sürdürüyor. Leyla ile Mecnun transferiyle de adını altın harflerle yazdırmayı başarmıştı.