Şahan Gökbakar'ı Tehdit mi Ettiler? Gökbakar'ın Evinde Provokatör Paniği!

Şahan Gökbakar'ı Tehdit mi Ettiler? Gökbakar'ın Evinde Provokatör Paniği!

Şahan Gökbakar, Marmaris yangınları için yayın yaptığı esnada tehdit edildiğini açıkladı. Provokatörlerin evinin bahçesine kadar girdiğini ve kendisiyle tartıştığını söyledi. Marmaris emniyetinden yardım isteyen ünlü komedyene destek mesajları yağdı.

Ünlü komedyen ve film yapımcısı Şahan Gökbakar, yaptığı canlı yayınlarla halkı bilinçlendiriyor. Yangın bölgesine yardım yapılması yönünde yetkililere de ulaşan Şahan Gökbakar, bu esnada pek çok yangının erkenden müdahale edilmesine katkı sundu. Kendisini bu işe adadığı açık bir şekilde görülmekte. Hal böyle olunca, terör gruplarının da hedefi haline gelme riski bulunuyor. Kendisinin yangınların önüne geçme ve kısa süre içerisinde müdahale edilmesi için gösterdiği çaba takdir görmekte. Ünlü oyuncunun yaptığı bir paylaşım çok konuşuldu. Evininin yakınlarında birilerini gördüğü ve provokatörler olabileceğini iddia etti.

Şahan Gökbakar Tehlikede mi?

Şahan Gökbakar'ın provokatörlerle olan diyaloğunda kendisinin çok sinirli olduğu görüldü. Bu tarz kişilere karşı dikkat edilmesi gerektiğini vurguladı. Evinin çevresinde gördüğü için tehlikeli gelişmeyi takipçileriyle paylaştı. Emniyet ekiplerinden destek isteyen Şahan Gökbakar, kendisinin tehdit edildiğini de söyledi. Saldırgan kişilerle ilgili bir işlem yapılması bekleniyor. Peki Devletin konuyla ilgili bir çalışması olacak mı merak edildi. Marmaris'te başlayan yangın yaklaşık 8 gündür devam ediyor. Yangının ilk gününden itibaren yayınlara başlayan Şahan Gökbakar, her gün saatlerce canlı yayın yapıyor ve anlık bilgi veriyor. Ayrıca çeşitli ilçelere ve bölgelere de giderek oralardaki yangınları da yayınlıyor. Böylelikle hem izleyicilerin hem de yangının söndürülmesi için yetkililerin dikkati çekiliyor.

sahan.jpg

"Az daha gırtlaklıyordum"

Hali hazırda yangınların söndürülmesi için uğraşırken bir de provokatörlerle karşılaştığını belirten Şahan Gökbakar, onlar için "az daha gırtlaklıyordum" dedi. Evinin bahçesine kadar giren şahısları tanımadığını ve ona rağmen bahçesinde dolaştıklarını belirtti. Bu konuda nasıl bir önlem alınacağı merak ediliyor. Oyuncunun takipçileri kendisine dikkat etmesi gerektiğine yönelik çağrıda bulundu. Ayrıca devlet yetkililerini etiketledi ve Şahan Gökbakar'a koruma verilmesi gerektiği ifade edildi.

Şahan Gökbakar'a Koruma Verilecek mi?

Yaptığı yayınlarla halkın bilgi almasını ve aynı zamanda devlet yetkililerinin yangın yerlerini öğrenmesini sağlayan Şahan Gökbakar, her anlamda ülkesine hizmet ediyor. Bu vatani görevi gerçekleştirdiği için de korunması ve kollanması gerektiğini söyleyen pek çok kullanıcı bulunmakta. Emniyetin konuyla ilgili bir an önce işlem yapması muhtemel gözüküyor.

Asayiş Ekiplerinden Destek İstedi

Şahan Gökbakar, Marmaris jandarma ve emniyetinden konuyla ilgili destek talebinde bulundu. Provokatör kişilerin gönüllülerin yemeklerini yediği ve insanlara rahatsızlık verdiğini ifade etti. Arkadaşlarına da küfürler edildiğini vurguladı. Bu nedenle iki grup arasında tartışma meydana geldi. Kendisinin tehdit edildiği de öğrenilince olayın ciddiyeti iyice arttı.