Şarkıcı Ozan Orhon 4. Defa Dünya Evine Girdi! Ozan Orhon 4 Kez Evlenmiş Oldu!

Şarkıcı Ozan Orhon 4. Defa Dünya Evine Girdi! Ozan Orhon 4 Kez Evlenmiş Oldu!

90'ların vazgeçilmez şarkıcılarından Ozan Orhon, 4. evliliğini gerçekleştirdi. Selcan Demirci ile evlenen ünlü isim, 49 yaşında bir kez daha evlenmiş oldu. Peki Ozan Orhon kimdir? Ozan Orhon'un geçmişte yaşadıkları ve ilk evliliği haberimizde.

90'lı yıllarda pop müzikte adından söz ettire ünlü şarkıcı Ozan Orhon, hayatını bir süredir birlikte olduğu insanla birleştirdi. Kabin memuru olarak görev yapmakta olan Selcan Demirci ile evlendiği ortaya çıktı. Kendisinin yaptığı paylaşımla da sade bir nikah düzenlendi. Kalabalık ve maliyetli bir düğün yapılmamasının nedeni ise ikilinin kendi isteğine bağlı gerçekleşti. Çiftin balayında nerede tatil yapacağı merak ediliyor. Ozan Orhon, geçmişteki parçalarıyla günümüzde hala anılmakta. Başarılı şarkıcının bir anda parladığı 90'lı senelerinden sonra kendisi müzik dünyasına çok önemli eserler bıraktı. Milyonların dinlediği isim bugün evlendi. Ancak kendisinin evliliğine dair çeşitli ilginç detaylar bulunuyor. Bu detaylar arasında da evlilik sayısı yer aldı. Ozan Orhon daha önce kaç defa evlenmişti?

4. Evliliğini Yaptı

Ozan Orhon, bu evliliğinden önce 3 defa daha evlenmişti. 3 kere boşanan ünlü isim şimdi 4. evliliğini gerçekleştirdi. 49 yaşındaki müzisyenin eşine az rastlanır biçimde çok evlenmesi dikkatleri üzerine çekti. Kendisinin ilk evliliği ünlü model ile olmuştu.

ozanorhons.jpg

İlk Ebru Şallı ile Evlendi

Ebru Şallı ile olan evliliği 1997 yılında başladı. Ancak çok sürmedi. 1998 yılında çift boşanma kararı aldı ve herkes kendi hayatına baktı. Daha sonra farklı isimlerle evlendiler. Ozan Orhon'un toplamda 4 evlilik yapması şarkılarından daha fazla gündeme geliyor. 90'lı yıllarda aktif olarak müzikle uğraşan ünlü isim, zirveyi de o senelerde gördü. 2000'li yıllardan sonra ise zamanla ünü daha da azaldı. Yeni nesil ile olan bağlantısının fazla olmadığı biliniyor. Genellikle eski kuşaklar kendisine daha fazla hakim olmakta.

Sağlık Sorunları Vardı

Bir zamanlar ünlü şarkıcı Ozan Orhon'un sağlık sorunları vardı. Kendisinin sahip olduğu sorunlar nedeniyle ameliyat olduğu da bilinmekte. 130 kiloya ulaştığı için kilo vermek istedi. Midesine kelepçe taktırdı ancak birkaç ayda verdiği 65 kilo ona daha büyük sağlık sorunları olarak geri döndü. Bir kez daha ameliyat olmak zorunda kaldı. Ünlü şarkıcının bu zor zamanları magazin gündemine de konu olmuştu. İç kanamadan ötürü başına gelmeyen kalmadı. 53 kiloya kadar düşen başarılı şarkıcı, ameliyat olduğuna pişman oldu. Kendisinin yanlış yönlendirildiğini ifade etti. Bundan ötürü de sıkıntılı zamanlar geçirdi. Sırf şarkı kliplerinde oynamak ve kendi müziğini icra etmek için kilo vermesi gerektiği söylenince böyle bir yola başvurdu. Ancak bu yol sağlığını tehdit etti. Yaptığı hamleler pahalıya patladı. Şimdilerde sağlığı oldukça iyi olan başarılı ismin evliliğiyle beraber mutlu mesut yaşaması bekleniyor.