Temmuz ayı bu 3 burca para olup yağacak

Temmuz ayı bu 3 burca para olup yağacak

Çin burçlarına göre Temmuz ayı bu 3 burca aşk ve kariyer konusunda şans getirecek!

Dünyanın en eski ve en doğru burçlarından biri kesinlikle Çin burçlarıdır. Çin burçları Ay'ın hareketlerini hem de Dünya'nın Güneş etrafındaki dönüşünü hesaba katan lunisolar adı verilen bir takvime dayanmaktadır. Bu faktörlere dayanan Çin astrolojisi çok özeldir ve aynı zamanda Çin felsefesi ile de yakından ilişkilidir. Aslında burada bile yin ve yang, beş elementin (odun, ateş, toprak, metal ve su) ve 12 burcun kavramlarını bulabiliriz.

Hem mitolojik hem de doğal hayvanlarla temsil edilen her bir burç, 12 yıllık bir döngüye karşılık gelir. Örneğin, 2022 Kaplan burcundaydı, 2021 Öküz burcundaydı, 2020 Sıçan burcundaydı vb. Bu mekanizmaların açıklamasına daha fazla girmeden , önümüzdeki birkaç satırda Çin astrolojisine göre Temmuz ayının en şanslı burçlarının hangileri olduğunu açıklayacağız!

Temmuz ayının en şanslı işaretleri arasında kesinlikle Horoz burcunu buluyoruz. Bu, 1993, 1981 vb. doğumlu ve 12'da bir tekrarlanan yıllarda doğan kişilerin işaretidir. İkincisi için, önümüzdeki birkaç hafta, çalışma düzeyinde büyük haberlerin gelmesiyle karakterize edilecek. Horozlar, aylarca süren fedakarlık ve bağlılıktan sonra, çok istenen kalitede sıçrama nihayet gerçekleşebilirler. Çalışanlar için tatillerini daha dingin geçirmelerini sağlayacak maaş artışı olabilir. Serbest meslek sahipleri için ise taahhütlerle dolu, ancak güçlü bir finansal memnuniyet sağlayacak bir ay bekleniyor. Son olarak, duygusal açıdan bu ay, özellikle krizde olanlar olmak üzere birçok çiftin kaderi için belirleyici olacak.

Çin takviminin bu ay tercih edilecek bir diğer işareti de At burcu olacak, yani 2002, 1990, 1978 vb. doğumlular. Bu burç için aslında tüm yaz heyecan verici ve haberlerle dolu olacak, ancak Temmuz kesinlikle en yüksek noktayı temsil edecek. İşle ilgili olarak, özellikle meslektaşlar ve üstlerle ilişkilerde olmak üzere genel koşullarda bir iyileşme olacaktır. Ayrıca şu anda işi olmayanlar ve bu zamana kadar iş bulmakta zorluk çekenler için de büyük fırsatlar yolda. Ancak aşkta iyi şanslar, tatilde ruh eşini bulabilecek bekar insanlara yatırım yapacaktır.

Son olarak, Çin burçlarına göre Temmuz ayı Ejderha burcu için gerçekten istisnai bir ay olacak. 2000, 1988 vb. doğumlular için önümüzdeki birkaç gün projesi başlayacak olanlar için temel olacaktır. Bürokratik engeller aşıldığında, yol tam anlamıyla yokuş aşağı olacak ve çalışma, beklenen sonuçları hemen vermeye başlayacaktır. Çift ilişkisinde ve aile dengesinde, ancak, geçen birkaç haftanın ardından hala biraz olacak, ancak her şey yarım ay içinde düzene girecek!