S Pen Pro Desteği Galaxy Z Fold 3’te Yer Alacak!

S Pen Pro Desteği Galaxy Z Fold 3’te Yer Alacak!

Samsung’un tasarım konusunda çığır açan serisi Galaxy Z Fold’un yeni modelinin S Pen Pro desteği ile geleceği kesinleşti.

Samsung 11 Ağustos’taki Unpacked etkiliği ile yeni modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. Büyük bir merakla beklenen Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 5G modelleri de bu etkinlikte görücüye çıkacak. Etkinliğe günler kala önemli bir gelişme yaşandı.

Endonezya’da gerçekleştirilen testlerin ardından modelin S Pen Pro desteği ile geleceği raporlarda yer aldı. Samsun, S Pen Pro’yu Galaxy S21 modeli için geliştirmiş ve akılı kalemin bir üst versiyonu olarak duyurmuştu. 2021 başında tanıtılan kalem Galaxy Z Fold 3 için de kullanılacak.

samsungdan-galaxy-z-fold-3-icin-s-pen-mujdesi.jpg

Tasarım konusunu yeni bir boyuta taşıyan Galaxy Z Fold 3’ün 11 Ağustos’ta etkinlikle birlikte piyasaya sürülmesi de bekleniyor. S Pen ve katlanabilir telefonun bir araya geleceği bu yeni deneyimin kullanıcılarda nasıl bir etki bırakacağı merak ediliyor.

Galaxy Z Flip 3 5G’de S Pen Desteği Var Mı?

Unpacked etkinliğinde tanıtılacak bir diğer model olan Galaxy Z Flip 3 5G için şimdiye kadar S Pen Pro konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı. Lakin yeni modelin birçok özelliği ortaya çıktı.

Kapalı ve katlanabilir Z Flip 3 5G, oldukça büyük bir dış ekrana sahip. Zeytin yeşili, siyah, mor ve beyaz renklerle piyasaya sürülmesi bekleniyor. Katlanabilir ekranın boyutunun 6.7”, 2.300 mAh pil, 15W ve 25W hızlı şarj desteğinin yanı sıra arkada 12 MP + 12 MP kamera ile sunulacağı belirtiliyor.

Hem tasarımı hem de özellikleriyle her iki modelin de Ağustos ayında en çok konuşulan akıllı telefon modellerinden olması bekleniyor.

5e4b93bd7af5070f30b0b4f5.jpg

İlgili raporlar ise şu şekilde:

s-1024x90.jpgzflip.jpg

Editör